Wakacyjny Kolektyw Młodych Twórców

W każdy wtorek wakacji (do 16 sierpnia włącznie) o godz. 15.00 zapraszamy na spotkania Wakacyjnego Kolektywu Młodych Twórców. Zajęcia przeznaczone są dla osób od 12 do 18 roku życia.

Co będziemy robić?
Rozmawiać na ważne dla Was tematy, poznawać się, czytać, oglądać filmy i przede wszystkim – wspólnie tworzyć! Użyjemy rozmaitych technik. Będziemy malować, rysować, pisać, grać, opowiadać, tworzyć instalacje, filmy i zdjęcia. Dokąd zaprowadzi nas ten wakacyjny, spontaniczny proces twórczy? Nie wiadomo, ale na pewno po drodze będziemy się dobrze bawić.
Na zajęcia możecie się zapisać pisząc na adres: dominika.malska@kronika.org.pl.
Zajęcia odbywają się w CSW Kronika w każdy wtorek wakacji (do 16 sierpnia) w godz. 15.00 – 17.00.
Zajęcia prowadzi edukatorka i arteterapeutka Dominika Malska.

------------------------------------------------------------------------------------

Dominika Malska
Arteterapeutka, muzykoterapeutka, edukatorka w CSW Kronika. Absolwentka filologii słowiańskiej na Uniwersytecie Śląskim, arteterapii na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, Akademii Muzycznej w Katowicach i Uniwersytecie Śląskim oraz muzykoterapii na Akademii Muzycznej w Katowicach. Autorka projektów edukacyjnych w CSW Kronika. Kuratorka autorskiego cyklicznego projektu Baza. Prowadząca warsztaty artystyczne oraz arteterapeutyczne z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.
W swoich działaniach wykorzystuje terapeutyczny aspekt sztuki, traktując sztukę współczesną jako pretekst do spotkania, dialogu oraz wymiany myśli i odczuć. 


  • Wydarzenie
  • Edukacja
  • 12 lipca ‒ 16 sierpnia 2022
  • prowadzenie: Dominika Malska
  • Obowiązują zapisy: pod adresem email: dominika.malska@kronika.org.pl
wróć do: Wydarzenia / 2022