Kolektyw Młodych Twórców

W każdy wtorek spotykamy się w Kronice, by wspólnie rozmawiać, poznawać się, ale przede wszystkim - tworzyć. Od września zapraszamy na kolejny sezon działania Kolektywu Młodych Twórców. 

W trakcie spotkań sztuka staje się pretekstem do rozmów na ważne dla młodych osób tematy. Po rozmowie odbywa się proces twórczy – grupa wykonuje wspólne zadania, spontaniczne działania twórcze, tworzy prace artystyczne i instalacje w przestrzeni warsztatowej. To drugi sezon działalności Kolektywu Młodych Twórców w Kronice. Mamy już za sobą m.in. ćwiczenia przestrzenne, zadania malarskie, pracę koncepcyjną i produkcję filmu. Kolejne wyzwania przed nami!

Zajęcia przeznaczone są dla osób od 12 do 18 roku życia. Odbywają się w CSW Kronika w każdy wtorek (od 6 września) w godz. 16.00 – 17.30. Prowadzi je edukatorka i arteterapeutka Dominika Malska.

Zapisy:

dominika.malska@kronika.org.pl

tel.: (32) 281 81 33

----------------------------------------------------------

Dominika Malska
Arteterapeutka, muzykoterapeutka, edukatorka w CSW Kronika. Absolwentka filologii słowiańskiej na Uniwersytecie Śląskim, arteterapii na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, Akademii Muzycznej w Katowicach i Uniwersytecie Śląskim oraz muzykoterapii na Akademii Muzycznej w Katowicach. Autorka projektów edukacyjnych w CSW Kronika. Kuratorka autorskiego cyklicznego projektu Baza. Prowadząca warsztaty artystyczne oraz arteterapeutyczne z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.
W swoich działaniach wykorzystuje terapeutyczny aspekt sztuki, traktując sztukę współczesną jako pretekst do spotkania, dialogu oraz wymiany myśli i odczuć. 
  • Wydarzenie
  • Edukacja
wróć do: Wydarzenia / 2022