Przegląd światowej animacji: TOTAL RECALL Ars Electronica Animation Festival

CSW Kronika zaprasza na ponad godzinną selekcję filmów Festiwalu Ars Electronica - pełną ruchomych obrazów w różnorodnych technikach i gatunkach: od animacji poklatkowej, przez mapping architektoniczny, teledysk, abstrakcyjne wizualizacje i instalacje w przestrzeni publicznej, aż po poetyckie interpretacje ciała w ruchu.

Zobaczymy wybór z poszczególnych bloków festiwalowych: Experimental/ Music & Sound/ Narration/ Expanded Digital Animation/ Advertisement & VFX/ Late Nite/ Mental states, z których każdy jest rokrocznie pełnym przeglądem twórczości Film/ VFX/ Animacja.

Jury Ars Electronica wyróżnia artystów, którzy przekraczają swoje medium, łączą technologie i odnajdują dla nich nieoczywiste zastosowania. Od kilkunastu lat, wraz z rozwojem technik cyfrowych, jury Ars Electronica zwraca szczególną uwagę na realizacje nie mieszczące się w ogólnodostępnym, kinowym nurcie.

Wydarzenie współrealizowane przez: KulturForum Austria w Warszawie, Ars Electronica Center, Stowarzyszenie Dwunasta Dziesięć.

Zapraszamy w piątek 12 grudnia 2014
w godzinach 19:00 - 20:30.
Wstęp wolny!

  • Wydarzenie
  • 12 grudnia 2014
  • współpraca: KulturForum Austria w Warszawie, Ars Electronica Center, Stowarzyszenie Dwunasta Dziesięć
wróć do: Wydarzenia / 2014