Kulturalna Giełda Projektów

Kulturalna Giełda Projektów to przestrzeń, w której możesz zaprezentować swój pomysł z zakresu szeroko pojętej kultury, znaleźć współpracowników i wsparcie albo - z drugiej strony - zaoferować komuś swoją pomoc. Mile widziane są zarówno przedsięwzięcia profit, jak i non-profit. Nie tylko z Katowic.

Zapraszamy na pierwsze spotkanie w ramach Bytomskiego Forum Społecznego Ludzi Kultury, który jest bytomską kontynuacją inicjatywy działającej w Katowicach. Celem naszych spotkań jest zaprezentowanie swoich pomysłów potencjalnym współpracownikom. We wspólnym działaniu siła.

Masz pomysł na projekt wydarzenie, ale brakuje ci możliwości jego zrealizowania? Szukasz współpracowników, funduszy, infrastruktury, stowarzyszenia, które weźmie pomysł pod opiekę?
Poszukujesz gitarzysty/-ki do zespołu? Jesteś gitarzystą/-ką i szukasz zespołu? A może potrzeby Wam management albo po prostu miejsce na koncert?
Masz gotowy produkt/projekt/wydarzenie, szukasz miejsc gdzie go zaprezentować albo chcesz zaprosić odbiorców do udziału w nim?
A może masz jakieś zdolności albo możliwości, które mogą się komuś przydać? Albo nazjwyczajniej w świecie dysponujesz wolnym czasem i chęcią do działania?

Jeśli przy którymś z tych pytań padła w twojej głowie odpowiedź "TAK", wpadaj do Kroniki!

TERMIN
Piątek, 03.02.2017

ZASADY
~ Każda osoba/grupa ma 5 minut na zaprezentowanie swojego pomysłu. Bezpośrednio po prezentacji publiczność będzie miała 5 minut na zadanie ewentualnych pytań. Po wszystkich wystąpieniach będzie czas na rozmowy kuluarowe i nawiązywanie ewentualnych współprac.
~ Dostępny będzie komputer z podłączeniem do rzutnika i nagłośnienia, można więc przynieść jakieś multimedia, jednak nie jest to konieczne. Jeśli potrzebujesz czegoś więcej, musisz załatwić to we własnym zakresie.
~ Możesz wystąpić spontanicznie, zachęcamy jednak do zgłoszenia się wcześniej wysyłając maila na adres bozena.kultys@gmail.com - to ułatwi nam organizację wieczoru. W razie wszelkich pytań również pisz na ten adres.

KATOWICKIE FORUM SPOŁECZNE LUDZI KULTURY
https://www.facebook.com/groups/1787662178169155

BYTOMSKIE FORUM SPOŁECZNE LUDZI KULTURY
https://www.facebook.com/groups/1901701253393872

  • Wydarzenie
  • 3 lutego 2017
  • czas: 18:00 - 21:00
  • organizator: Bytomskie Forum Społeczne Ludzi Kultury
wróć do: Wydarzenia / 2017